Ayrıştırma Kovaları

“geleceğimizi çöpe atmayın”

Organik atıkları kaynağında dönüştürmek, sürdürülebilir hayatın vazgeçilmez unsurlarındandır. Bundan yola çıkarak, üretmiş olduğumuz makineler ile organik atıkları sadece bir günde komposta dönüştürüyoruz.

Devamını Oku
“sıfır atık hareketine sen de katıl, geleceğe değer kazandır”

Çevre teknolojileri ve sıfır atık alanında Türkiye’nin en büyük üreticisi olma hedefi bulunan OPSİS, Entech Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı’nda üretmiş olduğu Kompost Teknoloji Sistemlerinin tanıtımını yaptı.

Devamını Oku

OPSİS KİMDİR ?

Çevre teknolojileri alanında hizmet veren OPSİS GROUP; sektörde mühendislik, makina imalat, dizayn, proje, danışmanlık, mevcut tesis revizyonu, arıtma tesisleri işletilmesi, organik gübre üretimi, geniş araştırma, geliştirme, kalite kontrol, satış ve satış sonrası hizmet birimleriyle teknolojisini sürekli geliştirmekte, ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak en yüksek seviyede tutmaktadır.

Türkiye, Antalya merkezli faaliyet gösteren OPSİS GROUP, 2005 tarihinde kuruldu.

OPSİS GROUP, gücünü grup şirketlerimizle birlikte büyüyerek almaktadır.

Kadromuz ilk olarak endüstriyel arıtma üretim ve pazarlamasında faaliyet göstermiş, ardından bu konuyla ilgili atık ve organik atıkların kompost ve organik gübre üretimini yaparak ve tesislerini kurmuş ve sektörde rekabet gücünü arttırmaya devam etmektedir.

Öncelikli olarak, Türkiye ardından yurtdışı pazarında yer almak için kapsamlı Tesisler tasarlayan OPSİS GROUP, SIFIR ATIK PROJESİ kapsamında, Kompost Makinaları ve Ekipmanları imalatı ve Organik Gübre Üretiminde iddiasını sürdürmektedir.

Online Katalog